Tónování autoskel >

AUTOFÓLIE SunTek

logo

Autofólie SunTek – profesionální  kvalita a technologie USA

 

Námi používané autofólie jsou vyráběny firmou Commonwelth Laminating Coating v Martinsville ve státě Virginia. CLC je jednou z vedoucích a nejrychleji rostoucích amerických firem nabízejících okenní fólie ve světě. V současnosti dosáhl expanzi 6 milionů $, která ztrojnásobila výrobní kapacitu přidáním produktů s šířkou 1,83 metru (72 "). SunTek nabízí kompletní škálu automobilových a bezpečnostních okenních fólií. Výrobky jsou dostupné v široké paletě i umělecky zpracovaných metalických, nemetalických / neblednoucích fólií, fólií citlivých na tlak a fólií nalepených pomocí aktivace vodou.

Autofólie SunTek nové generace vynikají především svojí kvalitou a typickým černým odstínem při radě HP a Carbonu. Rada autofólií INFINITY se výrazně odlišuje odstínem, neboť má slabý reflex barvy leštěného kovu. Autofólie HP a Carbon jsou třívrstvé, INFINITY je autofólie pětivrstvá.

Autofólie SunTek mají zesílenou abrazivní vrstvu - tj.. odolnost proti poškrábání a poskytují vynikající výhled z vozu i při nejtmavším odstínu autofólie. Vynikající kvalita materiálu SunTek dovoluje výrobci poskytovat 7 - 10 letou záruku na barvostálost výrobku a při fólií pro využití v architektuře dokonce doživotní záruku.

Z hlediska aplikace autofólií na autoskla podle zkušeností našich techniků je SunTek materiálem, který se velmi dobře tvaruje, snadno přilne i k černému orámování skel (masking) a hlavně snese bez poškození vysokou teplotu. 

Všechny autofólie se instalují zevnitř, po předchozím natvarování z vnější strany autoskla. Instalaci autofólií na autoskla provádíme bez demontáže částí automobilu díky speciální technologii USA. Celková doba montáže autofólií podle typu automobilu se pohybuje mezi 1,5 až 2,5 hodinami.

Instalací těchto fólií na vozech nejen že zabráníte pronikání sluneční energie a UV záření do vnitřního prostoru automobilu, ale dodáte svému vozu i nový design a vylepšený vzhled. Při slunečních dnech oddalují tyto fólie přehřátí interiéru, čímž zlepšují účinnost klimatizace a tím i komfort Vašeho cestování. Zabraňují také přímému přehřívání lidského organismu a následným zdravotním problémům. Autofólie účinně chrání zařízení vozidla před vyblednutím. Některé typy fólií zamezují průhledu do zavazadlového prostoru osobních automobilů a dodávek, čímž mohou snížit riziko vykradení vozu. Všechny tyto fólie jsou homologované a mají od Ministerstva dopravy schválenou technickou způsobilost a plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

 


folie

Několik výhod materiálu SunTek

  • patentovaná technologie
  • povrchová úprava fólie zajišťuje vysokou odolnost proti poškrábání
  • fólie vyniká schopností rychlého přilnutí po aplikaci
  • minimální omezení výhledu z vozu i při použití nejtmavší fólie
  • výběr 6 možných odstínů zatmavení
  • vynikající sladění i několika odstínů na jednom vozidle
  • svou životností a kvalitou je jednou z nejlepších fólií na světě
  • v nabídce také červená, modrá a zelená fólie

Automobilové fólie High Perfomance HP

Označení fólie % Počet vrstev Průpustnost viditelného světla Snížení sluneční energie Průpustnost UV záření Odrazivost světla Barva fólie Síla počet mikronů Životnost
HP 05 3 5% 58% <1% 8% černá 42 7 rok.
HP 15 2 15% 56% <1% 8% černá 42 7 rok.
HP 20 2 22% 54% <1% 8% černá 42 7 rok.
HP 35 2 38% 49% <1% 8% sv.černá 42 7 rok.
HP 50 2 52% 35% <1% 8% sv.černá 42 7 rok.

Automobilové fólie bezpečnostní

Označení fólie % Počet vrstev Průpustnost viditelného světla Snížení sluneční energie Průpustnost UV záření Odrazivost světla Barva fólie Síla počet mikronů Životnost
4MSY 20 1 27% 67% <1% 35% bronz 100 10 rok.
4MSY 35 1 35% 60% <1% 27% bronz 100 10 rok.
4MSY 65 1 65% 40% <1% 14% kov.lesk 100 10 rok.
4MS 1 86% 20% <1% 10% čirá 100 10 rok.
Kde nás najdete

Najdete nás:

v prostorách podzemních garáží obchodního centra MERCURY v Českých Budějovicích.

Nádražní 1759 
370 01  České Budějovice

info@tonovaniaut.cz

 

Náš partner

Přečtěte si zajímavý článek o tom, jestli se LED žárovky vyplatí v domácnosti. Zjistíte mnoho zajímavých věcí o LED žárovkách.

Partner na zimní pneu

Nezapomeňte na novou vyhlášku a pořiďte si zimní pneu včas, neplatťe zbytečné pokuty a kupte si správné pneumatiky již dnes.

Partner na letní pneu

Levné letní pneu skladem. To je to co teď každý hledá, již nehledejte, navštivte náš internetový obchod.

Parnter na alu kola

Internetový obchod www.autocentrumrk.cz nabízí nejen alu kola, ale i mnoho dalšího. Navštivte Nás!

Partner na ubytování Šumava


Ubytování Šumava, i tak se dá strávit letní nebo zimní dovolena v našem Hotelu.Copyright 2011 | Tónování autoskel - tonovaniaut.cz